facebook

У Німеччині обрали наступника Меркель

59-річний Армін Лашет обраний головою правлячої партії Німеччини. Рішення прийнято на з’їзді партії Християнсько-демократичний союз (ХДС).
Про це повідомляє DW.

Лашет отримав 521 голосів, його суперник, колишній політик, а потім корпоративний юрист, 65-річний Фрідріх Мерц – 466.

Таким чином, Лашет поведе блок ХДС/ХСС на вибори, які мають відбутися 26 вересня 2021 року. За підсумками виборів він може зайняти посаду канцлера Німеччини. Ангела Меркель ще у 2018 році заявила, що піде з посади голови уряду після виборів восени 2021 року.

Лашет, який з 2017 року є прем’єр-міністром найбільш густонаселеної землі Німеччини Північний Рейн-Вестфалія, є одним з тих, хто найбільш рішуче виступає за продовження центристського курсу Меркель.

У своєму виступі перед суботнім голосуванням Лашет ще раз підкреслив важливість єдності. За його словами, ХДС не потрібен генеральний директор для управління, а швидше капітан команди, який буде керувати і підтримувати партію.

Лашет був одним із п’яти заступників федерального голови ХДС з 2012 року. Католик з регіону Рейн, він завжди був надійним партнером для голів партій. Коли Меркель зіткнулася з сильним протидією з боку частини своєї партії перед обличчям сотень тисяч біженців до 2015 року, Лашет залишався вірним союзником.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

загрузка...
У Німеччині обрали наступника Меркель