facebook

З лікарні виписали дружину священника, яка вагітною з Covid-19, мала уражених 90% легень

5 січня з лікарні виписали дружину Львівського священника, Катерину Терлецьку, матір шести дітей, яка потрапила в лікарню вагітною із Covid-19 та понад 90% враження легень.

Про це повідомляють на сторінці у facebook Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги міста Львова.

Це одна з тих унікальних історій, що змушують повірити у диво. Щойно ми виписали нашу пацієнтку Катрусю Терлецьку, матір шести дітей, яка потрапила до нас із Covid19 та понад 90% враження легень 15 діб вона боролась за життя, перебуваючи на штучній вентиляції легень у відділенні інтенсивної терапії, а згодом продовжувала лікування в нашому Центрі терапії.

Як відомо, 6 грудня Катерину на 7 місяці вагітності перевели в лікарню з іншого медичного закладу із понад 90% враження легень, у критичному стані. У зв’язку з тими ознаками, які підтвердилися на КТ – тотальним ураженням легенів, тяжким респіраторним дистресом легенів, тромбоемболією легенів та показниками крові. Які говорили про те, що є наростаюча дихальна недостатність і кисню не вистачає ні жінці, ні плоду – їй провели кесарів розтин.

Два тижні вона провела у медикаментозному сні та на апараті ШВЛ із найважчими параметрами штучно-вентиляційної терапії. Та сьогодні з тих 90, майже 95% тотального враження легень в залишилась стадія фіброзування.

Звичайно, вона буде ще довгий час лікуватись, її чекає тривала реабілітація. Проте найважливіше сьогодні те, що Катерина повертається до своїх діток і зовсім незабаром зустрінеться із новонародженою Даринкою.

Зустрічали Катерину її чоловік, львівський священнослужитель Петро Терлецький. А також їхні дітки, які вперше за довгий час обняли свою маму.

Від початку лікування Катрусі наші медичні бригади і відділення анестезіології та інтенсивної терапії, і центру терапії боролись за її життя 24/7 та робили все можливе і неможливе, аби врятувати життя жінки. Тому велика подяка нашим фантастичним медикам за їхню працю.

 

 

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

загрузка...
З лікарні виписали дружину священника, яка вагітною з Covid-19, мала уражених 90% легень