facebook

Соня Плакидюк перенесла серйозну операцію

Експерт модельного реаліті Нового каналу Соня Плакидюк розповіла, як її життя змінилося після операції на очах.
До вересня 2019 року fashion-фотограф і експерт «Топ-моделі по-українськи» Соня Плакидюк практично нічого не бачила без лінз або окулярів. Але після лазерної корекції зору життя дівчини заграло новими фарбами.

Вона почала бачити те, чого ніколи не помічала, і те, чого не хотіла помічати. Наприклад, сусіда в трусах на балконі.

Соня Плакидюк розповіла про відкриття після корекції зору.
Детальніше про своє відкриття, а також про лайфхаке, як не чіпати очі, фотограф розповіла під час інтерв’ю Маші Єфросиніної в рамках проекту «Хроніки карантину» у прямому ефірі.

Перший тиждень чіпати очі не можна взагалі. І я ось що придумала: лягала спати на надувній подушці і в сонцезахисних окулярах. Причому спеціально брала найдорожчу свою пару, щоб вночі спрацьовувала внутрішня сигналізація, і я не лапала їх руками, — розповіла, сміючись, Плакидюк.

В перший день, пам’ятаю, лежу, слухаю аудіокнигу, якась глава взяла мене за душу, я почала ридати! Сльози в вухах, а я лежу і думаю: «Господи, хоч би очі не повыкатывались».

Як не дивно, але метод Соні спрацював. Але справжнє відкриття чекало експерта модельного реаліті Нового каналу на наступний ранок. Соня Плакидюк розповіла про відкриття після корекції зору.

«я Вийшла на балкон і раптово зрозуміла, що весь цей час в будинку навпроти жив дядько в трусах, — говорить Плакидюк. — Це що ж виходить, якщо він бачить так само добре, як я зараз, то і він дивився, як я по балкону в трусах ходжу? Навіть не знала, що люди можуть так бачити в принципі!»

 

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

загрузка...
Соня Плакидюк перенесла серйозну операцію