facebook

“Динамо”стало восьмикратним володарем суперкубку України.

В Одесі на стадіоні “Чорноморець” відбувся поєдинок за 16-й в історії Суперкубок України з футболу в якому зустрілися “Шахтар” та “Динамо”, передає кореспондент УНН.

В середині тайму підопічні Хацкевича втратили шанс відкрити рахунок. Після скидки Караваєва Беньямін Вербич примудрився з ближньої дистанції влучити м’ячем по польовому гравцю “гірників”. Натомість донеччани використали свій момент на третій компенсованій хвилині. Розіграш кутового допоміг відзначитися Алану Патріку.

Доля матчу вирішилася в 3-хвилинці ближче до завершення гри, коли спочатку з кутового ударом головою забивав Микита Бурда, а згодом пострілом у падінні між ніг Хочолаві відзначився Гармаш. Виграш “біло-синіх” – 2:1.
Відзначимо, що кияни на могли розраховувати у цьому матчі на ряд гравців, серед яких капітан команди Віктор Циганков, а також Франа Соля і Миколу Шапаренко.
Примітно, що на стадіоні також був присутнім президент України Володимир Зеленський.

Крім того додамо, у “Динамо” та “Шахтаря” тепер вирівнялась кількість завойованих Суперкубків в історії – по 8.